Освітяни Межівщини святкують перемогу!

На початку серпня у Києві відбулася головна для освітян України подія – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Оркомітетом проводився конкурс у 8 тематичних номінаціях.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради отримав срібну медаль у номінації «Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти».

4-6 серпня у Києві відбулася головна для освітян України подія – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», що мала відбутися 12-14 березня 2020 року.

У зв’язку з введеними карантинними діями проведення її було відтерміновано. Лише наприкінці липня, коли відбулося послаблення обмежень щодо масових заходів, ми отримали повідомлення про те, що виставка нарешті відбудеться. Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України було успішно проведено Одинадцяту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти».

Серед більше ніж 500 учасників /закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, відділів освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, місцевого самоврядування, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів)/ систему освіти Межівської ОТГ представляли відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради і КЗО «НВК «Межівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – аграрний ліцей-інтернат» Межівської селищної ради». Позитивні напрацювання педагогічної спільноти Межівської громади гармонійно доповнили калейдоскоп кращих освітянських здобутків на виставковому стенді «Освіта Дніпропетровщини» у числі 64 установ і закладів освіти області. Відділ освіти селищної ради і Межівська ЗШ-АЛІ стали дипломантами цієї виставки.

Оркомітетом виставки «Сучасні заклади освіти-2020» проводився конкурс у 8 тематичних номінаціях. Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради отримав срібну медаль у номінації «Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти».

Висока оцінка напрацювань педагогів Межівської селищної ради конкурсним комітетом Міжнародної виставки, яка є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні за своїм фаховим і науковим рівнем, об’єднує учасників освітнього процесу нашої громади в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяє встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом.

Наталія СМЕТАНА,
завідувач НМК КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Межівської селищної ради»
Інфомація сайту – https://mezhova.otg.dp.gov.ua