Посади дерево на честь свого селища

Чудової, сонячної, теплої осінньої днини відбувся фінальний день акції «Посади дерево», присвяченої
135-річному ювілею селища Межова. Ініціаторами та організаторами виступили колектив КЗ «Центр надання соціальних послуг» Межівської селищної ради» (директор Світлана Володимирівна Бут) і відвідувачі Центру соціальної активності, що діє в його структурі.

Власне, кульмінацією акції стало висадження дерев, збір коштів на придбання яких тривав близько місяця.

Учасники зібралися у центрі нашого селища – біля меморіалу Слави та Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 рр., де дбайливими організаторами вже були підготовлені посадкові ями, інструмент, ємності з водою і навіть мульча!

Працювали натхненно, з величезним ентузіазмом та гарним настроєм. А особливо хотілося б відзначити наших завзятих ветеранів – відвідувачів Центру соціальної активності. Вони справжні молодці!

Разом з ними та працівниками Центру до акції долучилися Межівська селищна рада на чолі з головою громади Володимиром Зражевським, районна рада ветеранів та її голова Володимир Григорович Літвін, Центр обслуговування закладів освіти селищної ради, Центр надання адміністративних послуг селищної ради та ін.

Посади дерево на честь свого селища

Своє дерево на честь ювілею рідного селища висадила і редакція газети Межівський меридіан».

…Всього висадили 16 саджанців ялівця скельного та 10 – ялівця горизонтального біля майбутнього Центру соціально-побутових послуг, який сьогодні активно реконструюється.

P.S.: Разом з тим, Світлана Володимирівна Бут нагадала, що це далеко не перша подібна акція за ініціативи Центру. Минулого року, на пустирі біля будівлі Центру були висаджені саджанці надзвичайно гарних дерев сорту сумах. І вже сьогодні ми пересвідчилися, що вони прийнялися і, незважаючи на юний вік, додають неабиякої естетики цій території.