Розпочато голосування по громадському бюджету

15 липня завершилася подача проектів на селищний конкурс по громадському бюджету (частина місцевого бюджету, з якого здійснюється фінансування заходів, визначених безпосередньо членами громади). Кошти спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку громади, які надійшли на конкурс.

31 липня відбулося засідання координаційної ради з відбору проектів на голосування по громадському бюджету Межівської селищної ради. З 1 по 31 серпня проходить голосування за відібрані проекти. Цьогоріч проголосувати можна будь-яким з трьох способів: паперовими бюлетенями або онлайн на платформі E-DEM.UA чи на офіційному веб-сайті Межівської селищної ради.

До голосування відібрано наступні проекти:

  • «Велогурток – альтернатива згубним сторонам вулиці»;
  • «Цікава Межівщина: туристичними стежками рідного краю»;
  • «Згуртування громади через нові соціальні практики дозвілля та заходи неформальної освіти шляхом облаштування громадського простору»;
  • «Сільський дендропарк у Новопідгородному як чинник природоохоронної діяльності та посилення туристичної привабливості села».

Кожен мешканець громади може віддати голос лише за один проект. Отож, будьте активними, слідкуйте за повідомленнями та голосуйте за проекти, які вам найбільше до вподоби!