Розiграш призiв вiд «АПТЕКИ «Пасаж»!

Протягом липня місяця аптека «Пасаж» (пр-т Незалежності смт Межова) проводила серед своїх покупців акцію, переможець якої мав отримати цінний приз – автоматичний тонометр.

І ось 1 серпня о 10-й годині відбулася процедура розіграшу призу з понад 3,5 тисяч учасників! Як розповів нам ініціатор акції, власник аптеки Григорій Чорненький, участь у розіграші міг взяти кожен, хто протягом останнього місяця зробив будь-яку покупку – причому, мінімальна вартість не мала абсолютно ніякого значення! Зрештою, це підтвердив чек переможця: лише 11 гривень!

Треба відзначити, що всіх глядачів, які були присутні під час розіграшу, прохали дотримуватися соціальної дистанції та безкоштовно пропонували кожному захисну маску. Для визначення переможця було запрошено одного з глядачів, точніше глядачку, яка й витягла щасливий чек.

Додзвонитися вдалось одразу, і щасливцем виявилася… мешканка сусідньої Петропавлівки. Ось так! Ірина Миколаївна Бабенко, не зволікаючи, за якусь годину вже прибула на вручення приза. Вітаючи переможця, Григорій Чорненький наголосив, що даний розіграш – лише “перша ластівка” з цілої низки подібних акцій, які буде проводити аптека «Пасаж». Зокрема, найближча з них стартувала саме 1 серпня, а її підсумки будуть підбиті 30 серпня.

– Наступного разу призів буде більше, – відзначив Григорій. – А отже і переможців. 30 серпня розіграємо електричну грілку та дві аптечки універсальні.

Для цього треба завітати до аптеки «Пасаж», здійснити покупку на будь-яку суму, вказати свій телефон та ім’я. А потім чекати щасливого дзвінка!

Аптека «Пасаж» відкрилася 1 квітня цього року. Але навіть за такий, порівняно короткий, проміжок часу встигла завоювати популярність серед жителів і гостей Межової (не в останню чергу завдяки прийнятним цінам, а також зручному графіку роботи – 7:30-19: 00, який сплановано відповідно до графіка руху приміських електричок, що зручно для мешканців сіл).

Сьогодні аптека «Пасаж» пропонує понад 4000 найменувань лікарських засобів і товарів медичного призначення. Серед іншого в наявності актуальні в період епідемії COVID-19 захисні маски (в асортименті), дезінфікуючі засоби, жарознижувальні препарати та ін.

Тут також можна безкоштовно виміряти тиск, температуру та вагу.