Sport Life запрошує!

Два роки тому розпочалася історія, яка минулої суботи стала приводом великого свята – відкриття спортивного центру «SportLife» у Райполі. Саме тоді, 2019-го, зібралися молоді райпільці, щоб обговорити ідею створення в селі громадського простору. Планувалося, що там можна буде поспілкуватися, позайматися спортом, переглянути фільм, провести заняття з фітнесу чи потанцювати, організувати майстер-клас або цікаву зустріч. Такий багатофункціональний простір допоміг би молоді, та й не тільки, фізично розвиватися та культурно збагачуватися.

Розпочалася реалізація задуму з написання проекту для участі у конкурсі громадського бюджету. Проект створювався з урахуванням побажань та пропозицій мешканців села. Оформити все документально взялася Ірина Іванчик. У співпраці з Вікторією Діденко написали проект, склали кошторис та подали заявку на конкурс. До речі, пані Вікторія доклала рук не до одного проекту громади, за що їй велика подяка від усіх, кому вона допомагала в їх написанні. Величезне бажання райпільців тоді вмістилося на кількох аркушах. Але це було основне – кістяк майбутнього спортивного і культурного центру. А що він буде створений, ніхто не сумнівався.

Далі було дружне голосування за свою мрію і така бажана перемога. Голова ГО «Наділ» Ольга Цибіна та її заступник Ірина Іванчик отримали сертифікат на 120 тис. грн. для придбання всього необхідного обладнання.

Як ми вже, на жаль, звикли, корективи вніс важкий карантинний рік, який не дав можливості реалізувати проект вчасно. Тому придбані меблі, спортивний інвентар та тренажери майже рік чекали на любителів активного спортивного життя. До того ж важливим завданням був ремонт приміщення, де мали облаштувати простір. Кошти для ремонту збиралися всіма райпільцями. Тоді за два дні було зібрано майже 8 тис. грн. З цього і розпочали перші роботи. Не все йшло гладко, та крок за кроком відстань до мети скорочувалася.

І ось воно – відкриття! Перш за все, ведучі подякували всім, хто долучився до найменшої роботи, хто був причетним до створення спортивного і культурного центру. А люди допомагали цілими сім’ями. Тож подяки від ГО «Наділ» отримали родини Любові Скрипник, Ірини Іванчик, Євгенія Птиці, Вадима Давиденка, Віктора Кошарного, Віктора Хуторянського, Ліванка Шиошвілі, Олександра Яремченка, Франчески Сірацької.

Дякували організатори свята також Дмитру Макарі, Олексію Крайнюченку, Андрію Радченку, Євгенію Селезньову, Олексію Козельчуку, Артему Макарі, Аделаїді Іщенко, Артему Новікову, Євгенію Кошарному, Дмитру Сомику, Руслані Дресь, Андрію Меркулову, Олександру Кувичці, Іллі Ращупкіну, Віталію Дрейхелю.

Спонсорами реалізації проекту стали Сергій Сипченко (ФГ «Лада Агро»), Ярослав Кочубей (СТОВ «Росток»), Валентин Харламов (ТОВ «Вектор Х»), Роман Макара (ФГ «Макара»), підприємець Олексій Радченко, а також староста Ірина Тимошенко.

Спостерігати за всіма, хто прийшов на свято, було суцільним задоволенням. Усміхнені обличчя, жваві розмови. Люди частувалися у фітобарі прохолодними напоями, смакували солодощами, роздивлялися і ділилися враженнями. Червону стрічку довірили перерізати маленькому спортсмену Андрію Давиденку.

Вітали присутніх селищний голова Володимир Зражевський та староста Ірина Тимошенко.

Дітлахи з садочка «Пролісок» уперше зробили зарядку зі своєю вихователькою у новому залі.

Продовжили фізкультурну лінію свята школярі та молодь. Варто сказати, що портивний центр почав роботу за призначенням ще до офіційного відкриття – там проходили тренування фітнес-групи. Тому на святковому зібранні райпільські «фітоняшки» під керівництвом тренера Оксани Бобкіної теж показали свої уміння.

Відкритий центр носить назву «SportLife», і, в основному, призначений для спортивних занять, адже обладнаний сучасними багатофункціональними тренажерами. Для кардіотренувань є бігова доріжка, також можна повправлятися у силових видах, для фітнесу придбані м’ячі, гантелі.

 

Але центр – це ще й своєрідна конференц-зала, і маленький кінотеатр, і місце для концерту чи майстер-класу. Доки дорослі будуть займатися чимось цікавим, малеча чудово може погратися в яскравій дитячій зоні.

У коридорі влаштовано невеликий фітобар. Отож зроблено добру справу. Але потенціал «Наділу» не вичерпано, нові ідеї та задумки ще будуть втілюватися активними та креативними його членами.

Свято продовжувалося до пізнього вечора – варили кашу, грали в ігри. І довго ще лунала музика в центрі Райполя, сповіщаючи, що спортивний центр чекає на своїх відвідувачів.

На відкритті побувала
Антоніна ТАРАСЕНКО