Аграрії Межівщині намолотили понад 118 тисяч тонн зерна! ФОТОРЕПОРТАЖ

Жнивна кампанія 2021 року на Межівщині входить у свою заключну третину.

Не дивлячись на те, що дощі останнього тижня суттєво загальмували темпи косовиці, маємо господарства, які вже завершили збирання ранніх зернових. У той час, як переважна більшість агроформувань вийшли на фінішну пряму.

За оперативною інформацією відділу економічного та агропромислового розвитку Синельниківської РДА, станом на 4 серпня аграріями Межівщини зібрано 71% від прогнозованої площі ранніх зернових та зернобобових культур. Урожайність на круг складає – 43 цнт/га

Озимої пшениці зібрано на площі 23 421 га – 72,6% до прогнозу, намолочено 105 394 тонни. Середня врожайність – 45 цнт/га.

Найвищу врожайність озимої пшениці демонструють ТОВ «Агрофірма “Схід Агро», ТОВ АФ «Обрій», ПСГП «Еліта», ФГ «Лада Агро», ПСГП «Мрія», СФГ «Кипарис», ТОВ «Чугуєво», СФГ «Кондратюк», ТОВ АФ «Прогрес».

Нагадаємо, що повністю завершено збирання озимого ячменю, якого намолочено 9 360 тонн, середня врожайність по району складає 36 цнт/га. Лідерами за врожайністю тут такі господарства, як ФГ «Лада Агро», ПСГП «Мрія», ПСГП «Еліта».

Ярого ячменю намолочено 2550 тонн – середня врожайність 25.5 цнт/га.

«Межівський меридіан» знову пропонує читачам і у прямому, і в переносному значенні – гарячий фоторепортаж з ланів Межівщини. Цього разу у нашому об’єктиві – хлібороби ТОВ «Агрофірма «Прогрес» та ТОВ «Агрофірма Схід Агро».

ТОВ «Агрофірма «Прогрес»

КАБАН Олександр і БЕСАРАБ Микола Іванович

ДАВИДЕНКО Едуард, ПЕТРЕНКО Олександр і МАКАРОВ Сергій

ТОВ «Агрофірма Схід Агро»

КРУПА Ігор і ГАРБУЗ Ярослав

ПІВНЮК Ігор

КРУПА Валентин, ТРАЧ Микола і САНЖЕРЕВСЬКИЙ Сергій