Субота, 20 Липня, 2024
Життя громадиНа хвилі культуриНаша історіяПро головне

У Межівській громаді почав роботу гурток української мови : “Говори українською!”

Як і було анонсовано, 16 серпня у Межівській ЦПБ відбулося перше засідання гуртка з  назвою “Говори українською “.

Саме бібліотека й стала його організатором.

У відділі обслуговування користувачів зібралося кілька людей, які мають бажання вдосконалювати і розвивати знання рідної мови, розширювати свій активний лексичний запас. Це були і дорослі, і діти. Очікувалося, що мовний гурток зацікавить людей не місцевих, переселенців, але зібралися межівчани. Несподівано приємно.

  Працівниками відділу було представлено тематичну виставку літератури. Зауважимо, що презентувались сучасні книги, у яких матеріал поданий цікаво, легко і доступно. Ілюстровані кольорові видання особливо будуть цікаві дітям.

Тема першого заняття безпосередньо стосувалася знайомства, встановлення контакту між присутніми. А як познайомитися з людиною? Правильно, дізнатися її ім’я. І все про це ім’я. Тому тема першого заняття – «Як тебе звати?». Перед початком розмови присутні висловили свої очікування, а опісля – враження. Зауважимо – приємні.

Заняття включало як подачу теоретичних відомостей, так і практичні вправи та ігри. щось уже чули, щось було новим. Тому, врешті, склався невимушений діалог, адже налаштовані всі були на подальшу взаємодію.

На завершення домовилися про наступні зустрічі, які заплановано проводити двічі на місяць. Тож запрошуємо всіх, кому цікаво.

Антоніна ТАРАСЕНКО