У Межовій провели мистецьку терапію для жінок – вишивання стрічками

У Центрі активності Межівської громади, що на Дніпропетровщині, за сприяння однієї з міжнародних організацій, організували мистецький терапевтичний захід для жінок, серед яких і внутрішні переселенці.

– Мистецька терапія створює безпечний простір, де жінки можуть вільно творити, досліджувати свої емоції та знаходити підтримку,  – розповіла представниця міжнародної організації. – Щодо вишивання стрічками – то це захоплюючий процес, який дозволяє виразити свою унікальність та створити щось власне, особливе, сказати те, що важко передати словами.

Також вона відзначила, що вишивання стрічками не потребує спеціальних навичок і дозволяє виразити себе через вільний процес творення.

Під час заходу кожна учасниця мала можливість створити квіткову композицію різноманітних форм та кольорів і вже очевидно, що готові роботи стануть чудовою прикрасою для інтер’єру або ж унікальним подарунком для близьких.

Цього дня у мистецькому процесі все ж взяв участь один чоловік,  переселенець, ветеран освіти – Олександр Григорович із селища Орлівка, що поблизу Авдіївки.

«Це був дуже цікавий досвід. Сам процес підняв настрій, захопив, дозволив відволіктись, – поділилася одна з учасниць заходу.

Проект є важливим кроком на шляху до емоційного відновлення та психологічної підтримки жінок.

Фоторепортаж “Межівського меридіана”