Олексій Ковальчук завітав до редакції «Межівського меридіана»

Голова правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Олексій Ковальчук завітав до редакції газети «Межівський меридіан» та поспілкувався з головним редактором Євгеном Хрипуном.

Говорили про життя газети після роздержавлення, як справляються з викликами сьогодення, про перспективи.

– Звісно, живеться не просто. Труднощів чимало. Це і вартість друку газети, і вартість комунальних послуг, яка цього року для редакцій – максимальна: як природній газ, так і електрика. Та й низька заробітна плата не сприяє залученню до редакційного штату кваліфікованих кадрів, інтелектуального потенціалу, а це головне багатство. Говорити про процвітання не доводиться, але ми, як кажуть, тримаємося на плаву, – розповів Євген Хрипун.

Не оминули і ситуацію з передплатою газети на наступний рік та поштової доставки преси. Це питання наразі дуже актуальне. Олексій Ковальчук наголосив, що для реагування на незадовільні темпи відновлення передплати Національна спілка журналістів України відкрила «гарячу лінію» для редакторів.

– Локальні газети та і взагалі вся друкована преса, на жаль, переживають не найкращі часи, – зауважив Олексій Ковальчук. – Проблеми у редакцій нашого регіону є. Серед основних – і вартість газетного паперу та послуг друку, і фінансовий стан редакцій через зменшення обсягів реклами та матеріалів на замовлення. Та і якість роботи Укрпошти з передплати та розповсюдження газет лишає бажати кращого. Тішить, що в Дніпропетровській області все ж таки районки тримаються.

Пресслужба ДОО НСЖУ