Бригада «швидкої» Межівської підстанції успішно прийняла пологи

Серед значного навантаження, пов’язаного з COVID-19, трапляються виклики, що закінчуються народженням немовляти. Така радісна подія сталася 21 листопада на Межівській підстанції Відокремленого структурного підрозділу Павлоградської станції екстреної медичної допомоги КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради.

О 19:12 год. надійшов виклик у с. Веселе до жінки, у якої шоста вагітність та почалися перейми. Під час транспортування в Павлоградський пологовий будинок, бригаді Межівської підстанції довелося приймати пологи в машині «швидкої». Завдяки вправним діям, знанням та досвіду фельдшера Валентини Анатоліївни Боровенської, пологи пройшли без ускладнень для жінки та немовляти.

Новонародженого хлопчика назвали Михайликом, вдома на нього чекають ще три братика та дві сестрички.

– Пологи в машині екстреної медичної допомоги – це завжди ризик, головне, щоб в цей момент поруч знаходилися професійні медики, – говорить старший фельдшер, Заслужений працівник охорони здоров’я України Валентина Матвіївна Кириченко.

Вона також розповіла, що для досвідченого фельдшера вищої категорії Валентини Анатоліївни Боровенської це далеко не перші пологи під час робочої зміни, а якщо не зраджує пам’ять – то п’яті!

За її плечима 14 років бездоганної роботи. Досвід, знання та відповідальність! Це все про неї! А ще оцінка «Відмінно» за роботу! – наголосила Кириченко В.М. – Народження дитини – це завжди щастя! Бажаємо мамі й немовляті здоров’я та щасливої долі!

Нагадаємо, що сьогодні екстрену допомогу жителям Межівщини надають 36 працівників Межівської підстанції, з них 16 фельдшерів (по 4 у кожній бригаді), 4 молодших сестри та 15 водіїв.