Тема засідання: визволення селища Межова

На черговому засіданні літературного об’єднання у відділі обслуговування користувачів СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» зібралися члени «Літературного слова Межівщини», щоб поговорити про визволення селища Межова.

Бібліотекарі ознайомили присутніх з новими цікавими матеріалами, зокрема розповідями очевидців про повітряні та танкові бої у вересні 1943 року. Їх зібрав місцевий краєзнавець Сергій Чорний. Багато його розвідок можна знайти на інтернетресурсі «Сайт по історії с. Межова і Межівського району». Зі своїми дослідженнями з цієї теми, раніше опублікованими в «Межівському меридіані», поділився Петро Бабець.

На зібранні відзначили цьогорічних учасників з Межівського району (а вони стали і переможцями) Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Покровський Літfest». Це Дар’я Стеценко, Валентина Філіпова, Ольга Голянич. Даші голова «Літературного слова Межівщини» Петро Бабець подарував значок учасника об’єднання. Дівчина навчається у Межівському аграрному ліцеї-інтернаті і ще тільки починає свій шлях на літературній ниві.

Власні твори читали переможці конкурсу, а також Лариса Середа, Микола Грищенко, Петро Бабець, Валентин Пузін. Пісенні твори присутнім подарували Ольга Цибіна, Валентин Пузін та Алла Тишковець (у запису).

Підсумовуючи, директор бібліотеки Юлія Карчмарчук зазначила, що такі зібрання важливі для людей, небайдужих до історії свого краю. Вона побажала здоров’я і творчого натхнення всім присутнім.

Інна БАТРАК,
завідуюча відділом обслуговування користувачів