Привітання з Днем соборності України

Шановні жителі Межівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності незалежної України!

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході дежави відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків.

Сердечно бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою,

Сергій КУТНІЙ,
голова райдержадміністрації

 

Шановні жителі Межівської громади!

Вітаю вас із Днем Соборності України!

Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження незалежної України та утвердження національної ідеї. Нині наша держава переживає нелегкі часи. Але ми об’єдналися задля позитивних змін у країні.

Сьогодні Україна – на новому етапі розвитку. Здійснює свій внесок у спільну справу і Межівщина. Щоденна праця кожного та робота на результат – запорука майбутніх перемог нашої держави.

Бажаю вам здоров’я, злагоди, добра та миру. Разом ми подолаємо всі виклики. У єдності – наша сила!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

Шановні мешканці Слов’янської громади!

22 січня ми відзначаємо велике державне свято – День Соборності України. Історія залишила нам у спадок визначні події минулого, які не втрачають актуальності, а наша сучасність не залишає сумнівів щодо історичної ваги боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність, за єдність українських земель, за єдину Соборну українську державу.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди величного свята нашої держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності й самоповаги.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова