Активним сільським жінкам присвячується

У переддень Міжнародного дня сільських жінок, що відзначається щорічно 15 жовтня, розмірковуєш: хто вона – жінка із села?

Сільська жінка уособлюється для мене з пишною дозрілою осінньою красою, мудрістю, розважливістю, величезною працелюбністю, щирістю і гостинністю. Ще з дитинства пам’ятається: від неї обов’язково пахне хлібом і вишневим варенням, м’ятою і чорнобривцями, вона завжди в роботі, в турботах про свою сім′ю, домашні справи та господарство. Вона знає безліч казок,оповідок, пісень.

Невичерпний життєвий досвід сільських жінок, їх народна мудрість є скарбом нашого життя. Вони зберігають культуру, звичаї, традиції нашого народу і намагаються передати їх наступним поколінням. Це жінки, які щоденно важко працюють, але в їх серці завжди є місце для пісні.

…Жінки народного ансамблю народної пісні «Степовичка» – які вони?

Насамперед, сільські, а значить, наполегливі і трудолюбиві, їх не можна назвати слабкою статтю, бо вони задіяні у всіх сферах життя нашого села. Вони скрізь намагаються бути активними, вони, як «палочка-виручалочка»: якщо потрібна допомога, вдома сидіти не можуть, вони завжди легкі на підйом, вже декілька років поспіль своїм співом вони прославляють не тільки Преображенську громаду, а й Межівський район на різних мистецьких фестивалях і конкурсах.

Вони народні не за званням. Народні – за їх талант від природи. за вміння довірливого спілкування з людьми піснею, словом, прищеплення любові до українських традицій. народної пісні. Вони молоді душею, у них красиві, усміхнені обличчя, вони справжні українські жінки-берегині, вони по-справжньому вражають силою духу, я ними захоплююсь і пишаюсь, що живу з ними в одному часі.

Вони доводять, що сільські жінки одночасно можуть бути чудовими мамами та дружинами, і при цьому не забувати про самореалізацію. Тож вітаю сільських жінок зі святом і щиро бажаю величезного здоров′я, щоденних благ, мирних і сонячних днів, а дорогим «степовичкам» ще й творчого довголіття!

З великою повагою і пошаною до сільських жінок
В.Жовмер