Хай благословить вас Бог за доброту

Прийшла неждано в наш дім чорна година. 20 листопада на 50-му році життя пішов у кращі світи мій син, Стадніченко Олег Іванович. Боляче навіть подумати про те, що його більше не буде з нами поруч. Життєрадісний, повний енергії та життєвих сил – таким ми його запам’ятаємо.

Важкий це час, коли на небо відлітає новий ангел. І дуже важливо, щоб у цю тяжку хвилину знайшлася підтримка і співчуття тим, хто залишається на землі – його рідним і близьким.

У нас така підтримка була. Хочу висловити щиру вдячність усім, хто у важку хвилину непоправної втрати допоміг мені та моїй родині і матеріально, і морально: Валентині Григорівні Циганковій, Олександру Івановичу Письменному, колективу Слов’янської амбулаторії ЗПСМ, зокрема родині Шило, тітці Педченко Наталії Йосипівні та її родині, сусідам, кумам, однокласникам Олега.

Доземний уклін вам, шановні люди, спасибі за допомогу, підтримку, за молитву, за те, що були поряд з нами й розділяли біль утрати. Бажаємо вам здоров’я, сил, Божого благословення. Царства Небесного та вічної пам’яті нашому дорогому Олегу.

Галина Володимирівна СТАДНІЧЕНКО та вся родина
с. Андронівка