“Із щирою вдячністю…” Листи читачів до редакції “Межівського меридіана”

Шановна редакціє! Прошу привітати з наступаючими новорічними святами депутата Межівської територіальної громади Демуринського старостинського округу Дмитренко Світлану Анатоліївну.

Це людина з чуйним серцем, великою душею, яка в будь яку мить в любій ситуації, незалежно від віку людини, прийде на допомогу. Вона завжди дасть потрібну пораду. Когось підтримає морально, а когось матеріально. Ця людина дійсно любить своє селище та нашу Україну. На таку людину потрібно рівнятись.

Шановна Світлано Анатоліївно! Бажаю Вам мирного неба, від Бога здоров’я міцного, від сонця тепла і добра, від долі щедрості і багатства. Від рідних шанування, від людей поваги. Бути щасливою у всіх розуміннях цього слова.

З повагою
мешканка смт Демурине
Людмила Кузьмівна ВЕРЗУН

 

 

З прихильністю і повагою до газети та редакційного її колективу до святкування Нового 2022 року і новорічних свят посилаю всім ось такі вітальні віршовані рядки:

«Межівський меридіан», ти наш друг,
якого щотижня всі чекаємо.
Адже даруєш кожному натхнення,
Коли тебе читаємо.
Знайомиш нас з новинами,
Які для нас в житті важливі і корисні.
Цікаві всі статті!!!
З святами тебе, любий, газето непроста,
Бо кожен з нас для себе знайде, що почитать.
Про постаті відомі, про світ духовний наш,
Про спорт, про медицину…
Та все ж таке потрібне у цей нелегкий час!
Пишаємось тобою, цінуємо і поважаємо твій творчий колектив.
Знай: читацька вся родина з Новим 2022 роком тебе віта.
То ж зоставайся з нами на многії літа!

МАКАРЕНКО Г.М.,
вчитель-пенсіонер, с. Славне

 

 

Щира подяка за підтримку

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.

Адміністрація КНП «ЦПМСД» Межівської селищної ради висловлює найщирішу вдячність Горевому Віктору Васильовичу – директору ТОВ «Нива ПГК» за розуміння та матеріальну підтримку Демуринської АЗПСМ. За виділені кошти закупили додатково ноутбук для поліпшення умов праці медичних працівників та відповідно і обслуговування мешканців громади.

Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади.

З повагою,
Юлія СКОЧКО,
директор КНП «ЦПМСД» Межівської селищної ради