#ОСІННІЙ FRESH

Канікули – прекрасний час, а осінні канікули до того ж такі різнобарвні та яскраві! Не зважаючи на «ковідний» негатив, який щодня заповнює стрічки новин, здобувачі освіти шкіл Слов’янської сільської ради безтурботно і щасливо відпочивали аж два тижні. А вчителі та вчительки продуктивно працювали над підвищенням професійного рівня в освітньому онлайн-середовищі.

Протягом двох днів педпрацівники Зорянського ліцею, а також адміністрація Слов’янського були активними учасниками онлайн-практикуму «Опанування та розвиток інформаційно-цифрової компетентності педагога-новатора», який організовувала заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ельвіра Лаврущенко. Під час навчання педагоги та педагогині познайомилися з цікавими освітніми ресурсами та платформами (Wordwall, LearningApps, Cервіси Google та ін.), зіграли у професійні ігри за допомогою додатку Kahoot!, створили спільні дошки Padlet та Jampboard, а також опанували навички роботи з вебквест кімнатами від освітнього порталу «Всеосвіта».

Ці дні залишили море позитиву і повні валізи знань, умінь та навичок для подальшої роботи з учнями. Тож, не зважаючи на подовжені канікули, ми вправно та корисно працювали в онлайн-просторі.

Адміністрація Зорянського ліцею