Подарували домашнє тепло і турботу бійцям ООС

Справжнє домашнє тепло відчули наші військові в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, коли до них на передову завітали волонтери з Межівщини з подарунками до Дня Святого Миколая від юних українців-патріотів.

Прихід Святого Миколай завжди з нетерпінням очікують діти. Він також пробуджує і щось радісно-світле в душах дорослих. І, мабуть, недаремно саме до цього дня приурочують свої душевні подарунки воїнам – захисникам України наші земляки.

Райпільська ЗШ:

Шостий рік поспіль у ці грудневі дні виїжджає бусик В’ячеслава Олександровича Олефіра, щоб привезти «миколайчики» на передову. Минулого тижня разом з депутатом обласної ради Валентиною Іванівною Панкратьєвою і волонтерами Людмилою Павлівною Путій та Олександром Аксьончиком він доставляв продукти, домашні смаколики, засоби по догляду першої необхідності, які зібрали школярі трьох Межівських, Веселівської, Володимирівської, Демуринської, Новогригорівської, Новопідгороднянської, Райпільської шкіл. Учні останньої власноруч приготували чимало смачних вареників, які викликали особливо теплі емоції у бійців.

На знак вдячності вони передали райпільчанам у відповідь свого нехитрого, але такого щирого гостинця – солдатської тушонки…

Ось так і проходить підтримка захисників кордонів України у зоні Операції Об ’єднаних Сил, а разом з тим патріотичне виховання підростаючого покоління, якому належить майбутнє держави.

Власна інформація.

Веселівська ЗШ:

Межівський аграрний ліцей-інтернат:

Новопідгороднянська ЗШ:


«Діти – воїнам ООС»

Напередодні свята Миколая у КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст» МСР», за ініціативи учасників рою «Нащадки козаків» (керівник Луганський В.В.), відбулась благодійна акція «Діти – воїнам ООС», під час якої учні 1-11 класів зібрали посилки для військовослужбовців та відправили на схід України.

 

Школярі з допомогою своїх батьків та класних керівників зібрали на схід їжу, одяг, засоби гігієни, солодощі, малюнки та листи з побажаннями повернутися додому переможцями. Вони розуміють, яку важливу місію виконують зовсім незнайомі їм люди – воїни ООС. Кожна коробка з передачею стала символічним подарунком до різдвяних та новорічних свят, аби солдати відчули частину родинного тепла.

Емоційними і зовсім не дитячими виявилися символічні листівки з привітаннями діток. Ці подарунки зігріватимуть бійців на сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Сподіваємось, що така підтримка не просто звеселить і порадує наших земляків на фронті, а і вселить у них віру та надію на якнайшвидше закінчення цієї проклятої війни і їх щасливе повернення додому.

Посилки на Схід відправив волонтер В’ячеслав Олефір.

Олена Тарасенко,
заступник директора з виховної роботи