Майстри спорту з Межівщини демонструють клас!

Наш земляк, майстер спорту України Андрій Коротун став бронзовим призером Кубку України з класичного пауерліфтингу, який нещодавно проходив у м. Коломия Івано-Франківської області. У сумі трибороства Андрій зібрав вражаючу суму 707,5 кілограмів! 220 кг – присід, 170 кг – жим лежачи та 317 кг у коронній вправі – становій тязі! Саме остання спроба у тязі дозволила Андрію буквально увірватись на п’єдестал пошани.

До речі, Андрій Коротун працює поліцейським у Дніпрі і сьогодні його називають одним із найсильніших серед патрульних міста.

В інтерв’ю кореспондентам Андрій розповідає, що ще зі школи займається пауерліфтингом і щороку бере участь у чемпіонатах області та України. Підкреслює, що гарною фізичною підготовкою завдячує не лише постійним тренуванням, а й своєму наставнику з рідного селища Межова Віктору Васильовичу Даценку.

– Звичайно, для моєї роботи фізична підготовка потрібна не лише тому, що інколи доводиться застосовувати до порушників фізичну силу, — каже Андрій, — а й тому, що це додає впевненості.

Разом із тим маємо ще гарні новини зі звітного Кубку України, що став знаковим для ще одного нашого земляка Михайла Ткаченка, який виступав у категорії до 83 кілограмів. Адже саме на цих змаганнях йому підкорився норматив Майстра спорту України!

Межівчанин став четвертим у своїй ваговій категорії із сумою 615 кілограмів: присід – 210 кг, жим лежачи – 142,5 кг, станова тяга 262,5 кг.

Наші щирі вітання спортсменам-землякам та їх тренеру Віктору Васильовичу Даценку, які високо тримають планку результатів та знову і знову підтверджують авторитет межівської школи пауерліфтингу не лише на Дніпропетровщині, а й в Україні!