Лікування, відновлення, реабілітація, профілактика!

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Межівської селищної ради відкрито оновлений фізіотерапевтичний кабінет! 7 грудня, у День місцевого самоврядування, після завершення чергової сесії Межівської селищної ради, кабінет офіційно відкрили селищний голова Володимир Зражевський і делегація у складі депутатів та старост громади.

Нове сучасне обладнання для лікування, реабілітації та профілактики хвороб, капітальний ремонт приміщення, підвищення кваліфікації персоналу…

Проект реалізовано у рамках проекту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Це далеко не перший проект, реалізований Межівською селищною радою за підтримки партнерів з GIZ, зокрема і на базі первинної ланки системи охорони здоров’я.

Керівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Скочко та Валерій Кравець відверто говорять про ефективність та конкретні результати такої співпраці у напрямку підвищення якості медичної допомоги жителям Межівщини.

Це, свого часу, проект забезпечення сімейних лікарів діагностичним обладнанням (т. з. «сумками сімейного лікаря», до яких входять електрокардіограф, тонометр, офтальмоскоп, стетофонендоскоп тощо); проєкт обладнання кабінету «Школа здоров’я», пілотний проєкт «Холодовий ланцюг». І ось тепер – проект оновлення матеріально-технічної бази фізіотерапевтичного кабінету! Загальна вартість – понад 268 тисяч, з них кошти проєкту GIZ – 185 тис. грн. та 83,5 тис. грн – кошти селищного бюджету.

…Працюватимуть у кабінеті – медичні сестри АЗПСМ Наталія Таран та Наталія Шаповал, які пройшли і відповідне навчання.

Зокрема, Наталія Іванівна Таран працює у фізкабінеті вже близько 30 років. Відзначає високу якість, широкий діапазон та функціональність нового обладнання. Розповідає, що фізіотерапевтичні процедури спрямовані на відновлення здоров’я, фізичного стану й працездатності хворих і надзвичайно важливі у досягненні повного відновлення функцій організму.