Подарунки та заохочення від улюбленої газети

Перший робочий тиждень «Межівського меридіана» у новому році пройшов під знаком вручення подарунків. Практично кожен день у редакції був багатим на відвідувачів. Це переможці розіграшу приходили, щоб отримати свої подарунки від «Межівського меридіана». Більша частина призів уже вручена, залишилося лише кілька.

Минулої середи, не дивлячись на погодні умови, ми здійснили невеликий марафон, під час якого відвідали кількох наших переможців, аби особисто вручити їм призи від улюбленої газети. А ще – поспілкуватися про життя-буття, болючі та актуальні теми для наших майбутніх публікацій… Серед тих, до кого ми завітали у гості, – ветерани праці, люди добре відомі у своїх селах та на Межівщині загалом.

Спілкуючись із ними, дізналися, що газету передплачують не один рік, а то й десятиліття. Як от Марія Юхимівна БЕЛИМЕНКО із Всесвятського, яка пам’ятає «Червону зірку» з дитинства, коли школяркою допомагала розносити її старшій сестрі-листоноші. І зараз газета залишається для жінки джерелом інформації про справи у громаді.

Активний наш читач і Йосип Дормидонтович САКОВЕЦЬ із Антонівського. Більше сорока років працював електриком. І хоч уже має поважний вік, кілька десятиліть незмінно очолює місцеву організацію ветеранів. Усе свідоме життя читає районну газету. Розповідає, що цього року (зрештою, які попередні) її для ветеранів передплатив керівник ПСП «Мрія» Олександр Андрійович Крупа.

Ганна Михайлівна МАКАРЕНКО – наша передплатниця зі Славного. Закінчивши Сумський педінститут, сорок п’ять років віддала учительській праці. Заслужила звання Відмінник народної освіти УРСР. Близько шести десятків років передплачує наше видання. Але вона не тільки її читає, але й є активною дописувачкою.

А на Старий Новий рік представники редакції завітали у гості до Межівського поштового відділення. Під час візиту ми не лише привітали поштарів із новорічними святами, а й відзначили наших надійних помічників у передплатній кампанії грошовими та солодким призами. Заохочення за підтримку районної газети отримали всі, без виключення, поштарі: від Іванівки до Зоряного, від Демуриного до Новопідгородного.

ШАНОВНІ ПЕРЕДПЛАТНИКИ! Редакція газети вдячна за те, що ви з нами, що читаєте і підтримуєте видання, а спонсорам наших конкурсів – за щедрість і увагу!

Ми й надалі працюватимемо для вас, намагатимемося робити якісний продукт.