Реабілітаційний заклад “Солоний лиман” чекає на Вас

КП «ДОСРЦ«Солоний лиман»ДОР» є єдиним реабілітаційним закладом в мальовничому Присамар’ї Дніпропетровщини, де поєднуються традиційні медико-реабілітаційні заходи із процедурами, при яких використовуються цілющі мулові грязі, ропа озера та мінеральні води Солонолиманського родовища.

У закладі лікують захворювання та наслідки травм опорно-рухового апарату, наслідки переломів кісток, травм м’яких тканин і суглобів, артрозна хвороба, стани після травматичного ушкодження верхніх та нижніх кінцівок, стани після травматичного ушкодження головного та спинного мозку, травми та захворювання центральної та периферичної нервової системи.
В комплексному лікуванні застосовується бальнео-грязеві процедури, апаратна фізіотерапія, ароматерапія, озокерито-парафінолікування, масаж, лікувальна фізкультура, механотерапія, гідроколонотерапія, гідролазеротерапії, внутрішній прийом мінеральних вод в бюветі закладу.
Вартість путівки на 14 днів становить 10500,00грн.,(в т.ч.ПДВ 1750,00грн). Пацієнти, які мають інвалідність, при наявності посвідчення, згідно ст.197.1.6 ПКУ звільнені від сплати ПДВ.
Це проживання в кімнаті на два відпочиваючих: дві кімнати об’єднані в блок, де є душ та санвузол, всі кімнати забезпечені ортопедичними ліжками, приліжковими тумбочками, шафою для одягу, телевізором, холодильником, виходом на лоджію. Для пацієнтів з інвалідністю є всі умови (спеціальні ліфти, пантуси, облаштовані кімнати під душ та туалет, процедурні кімнати), що робить перебування цих категорій максимально комфортним. В путівку включене триразове дієтичне харчування.
Щоб пройти оздоровлення необхідно взяти в сімейного лікаря санаторно-курортну картку (форма 072/о), та зателефонувати контактній особі підприємства для узгодження дати початку оздоровлення.

Звертаємо увагу!!!

Що кожен громадянин має право згідно Закону України №31053-IX від 03.12.2020р. «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я» пройти в нашому закладі безкоштовну реабілітацію за Програмою медичних гарантій Національної служби здоров’я України. Грязе-, водолікування та апаратна фізіотерапія не входить до ПМГ НСЗУ. Потрапити на реабілітацію пацієнт може, тільки після проходження стаціонарного лікування травм або основного захворювання упродовж 12 місяців після виписки , за направлення лікуючого лікаря невропатолога, травматолога, лікаря ФРМ.
Вся інформація розміщена на офіційному сайті saltliman.com, контактні телефони:
+38 050 599-43-58, +38 097 848-37-69 Олена Анатоліївна
+38 099 349-03-97, +38 098 335-30-42 Юлія Олександрівна

Солоний лиман бажає вам здоров’я та мирного неба!