Медики Межівщини роблять понад 200 щеплень від COVID-19 на день!

З початку тижня медиками Центру первинної медико-санітарної допомоги вакциновано 837 чоловік! У середньому – понад 200 чоловік за день!

Таким чином, станом на ранок 12 листопада вакциновано вже 5 405 (29,6% дорослого населення громад Межівщини) чоловік, використано 9 515 доз вакцини.

За словами медичного директора Центру Валерія Миколайовича Кравця, на цьому тижні вакцинація проходила не лише на базі Межівської АЗПСМ. Виїзні бригади також працювали в Іванівській та Веселівській амбулаторіях.

Молодий сімейний лікар Ольга Сергіївна Іванченко та медична сестра Олександра Олександрівна Сітько виїжджають до Іванівської амбулаторії вже вдруге за тиждень.

Сьогодні зробили 15 щеплень, – розповідає Ольга Сергіївна. – 8 Pfizer-BioNTech та 7 CoronoVac/Sinovac. А ось у понеділок на базі Іванівської амбулаторії ми вакцинували 50 чоловік.

Крім того, сімейний лікар здійснює і плановий прийом пацієнтів із різними хворобами.

Як повідомляють у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, 11 листопада вони отримали ще біля 1 000 доз вакцини CoronoVac/Sinovac та 500 доз Moderna.

Таким чином, у наявності сьогодні вакцини одразу чотирьох виробників: AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronoVac/Sinovac та Moderna.

– Темпи вакцинації непогані, але розслаблятись зарано, – говорить В. М. Кравець. – Лише сьогодні ми доставили до Дніпропетровського обласного лабораторного центру 125 зразків ПЛР-тестів на COVID-19.