П’ятниця, 19 Липня, 2024
Важливо!Оголошення

У Межівській громаді триває видача продуктових наборів від БО «Наша Справа Україна». Які категорії населення можуть отримати

На території Межівської селищної територіальної громади з 19 березня 2024 року продовжується видача гуманітарної допомоги від благодійної організації БФ «Наша Справа Україна» у вигляді продуктових наборів.

Про це повідомляє офіційна сторінка Межівської СТГ у Facebook.

Благодійною організацією визначено критерії щодо осіб, які мають право на отримання допомоги:

– людина похилого віку (60+), яка проживає одна в домоволодінні за умови надання підтверджуючих документів (витяг з реєстру територіальної громади про зареєстрованих осіб, акти обстеження тощо);

– люди з інвалідністю всіх категорій населення, які зареєстровані та проживають на території Межівської громади (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку МСЕК про підтвердження групи інвалідності/довідка ЛКК для дітей з інвалідністю). Одержує набір кожен член родини.

– одинокі матері (батьки), при собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, документ, який підтверджує статус одинокої матері (батька), свідоцтва про народження дітей. Одержує набір кожен член родини.

– малозабезпечені родини (за умови надання підтверджуючих документів). Одержує набір кожен член родини.

– родини в складі яких є особа що знаходиться на обліку в центрі зайнятості (довідка з центру зайнятості). Одержує набір кожен член родини.

– родини, які знаходяться в складній життєвій ситуації (за умови надання відповідних актів обстеження). Одержує набір кожен член родини.

– особи, які знаходяться на обслуговуванні в Центрі соціальних послуг, на соціальному супроводі;

– внутрішньо переміщені особи, які тимчасово перемістилися та фактично проживають у нашій громаді (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку внутрішньо переміщеної особи та додаток до неї);

– багатодітні родини (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код, документ, який підтверджує статус багатодітної родини, свідоцтва про народження дітей).

За отриманням продуктового набору звертатися до КЗ «Центр культури та дозвілля «Межівської селищної ради», що знаходиться за адресою смт. Межова, просп. Незалежності, 8. Час видачі гуманітарної допомоги з 8:30 до 14:00 години.