На сторожі миру та спокою України

Як колись для козака почесним обов’язком була служба на Запорізькій Січі, так і сьогодні захищати Вітчизну — це почесний обов’язок наших юнаків. Прийшов час і нашому земляку, Антону Кукалу, виконати свій громадянський обов’язок, стати на захист Вітчизни.

Цими днями молодь села проводжала в армію свого друга, товариша, кумира, на якого рівняються, якого люблять і поважають. Тепер він буде вірою й правдою служити Вітчизні, охороняти її, бути гідним своїх дідів і прадідів. Антон вирішив для себе, чому б не зробити це саме зараз, поки є час, бажання та наполегливе прагнення дисциплінувати себе.

Вірить і мама Антона — Людмила Петрівна, що син буде мужнім, добросовісним, гідним солдатом нашої України, щоб вона могла ним пишатися. Адже стільки ночей недоспала, скільки сил і турботи віддала вона, щоб він став справжньою, хорошою людиною, потрібною не тільки сім’ї, а й державі.

Антон за професією — вчитель. А справжній учитель має гідно йти по життю і передавати це відчуття учням. А ще юнак займав посаду художнього керівника в Іванівському БК.

Зараз наш колега проходить курс молодого бійця в м. Кривий Ріг в Нацгвардії України. 25 липня буде приймати присягу.

То ж ми бажаємо йому міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілим і здоровим повернутися до дому, де його чекають батьки, наречена, рідня, друзі, колеги, односельці.

Лариса ПОПЦОВА,
завідувачка Іванівської бібліотеки