«Україні служити солдатом»

6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України. Саме цього дня 28 років тому парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», яким встановлювалося це свято. Дата святкування була обрана не випадково і приурочена до дня схвалення в 1991-му законів «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України», і в залі Верховної Ради був зачитаний текст Військової присяги.

Цей день присвячений всім видам військ у складі Збройних сил України. Зараз в них входять Сухопутні війська, Повітряні та Військово-морські сили, а також Десантно-штурмові війська і Сили спеціальних операцій.

Свято не тільки тим військовослужбовцям, які зараз виконують свої обов’язки, а й тим, хто виконував їх раніше.

У День Збройних сил України у КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.»МСР» відбулося свято строю та пісні, в якому взяли участь 8 команд-роїв. Конкурс є традиційним для учнів 9-11 класів. Цьогоріч вперше до участі в конкурсі долучились учні 2-8-их класів. Це один із тих заходів, головним завданням якого є не визначення переможця, а усвідомлення кожним учасником себе як справжнього українця та патріота.

Відкрив свято козацький рій «Нащадки козаків», трьохразовий призер районних змагань військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл «Джура». Учасники продемонстрували навички стройової ходи, виконання стройових прийомів та усією командою заспівали українську пісню. Кожна команда обрала свій патріотичний образ – від традиційної вишитої сорочки до військового камуфляжу, що створило особливу тематичну атмосферу.

На свято завітав депутат Межівської селищної ради Ляхович Петро Васильович, учасник АТО Калетнік Петро Іванович, батьки.

Всі команди-рої отримали подяки за участь у святі.

Валентина Сидоренко,
директор КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.»МСР»