Зустріч з представниками ДСНС

На початку березня в нашій школі відбулася зустріч учнів навчального закладу з представниками Межівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій: головним інспектором Хоменком Андрієм Володимировичем та провідним інспектором Тарабановим Олександром Валентиновичем.

Андрій Володимирович у своїх бесідах наголошував на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними і готовими до нестандартних ситуацій. Рятувальники розповіли про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси, піротехнічні засоби, саморобні вибухові пристрої та попередили дітей про небезпечні експерименти (часто вони, знаходячи незнайомий предмет, кидають його у багаття, випробовують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому чи до школи – це категорично заборонено).

Рятувальники підкреслювали, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно попередити про це дорослих, ні в якому разі не чіпати їх руками, відійти на максимальну відстань (не менше 100 метрів), негайно повідомити про знахідку службу порятунку за номером 101 та національну поліцію за номером 102.

Інформаційно-роз’яснювальні бесіди зі школярами, які проводять представники ДСНС, мають велике значення. Адже попередити біду і зберегти здоров’я та життя дітей – найголовніше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, рятувальників, поліції.

Валерій Коротун,
директор Словʼянської СЗШ