Сучасна музична апаратура сприятиме розвитку талантів у Зоряному

На нову музичну апаратуру учасники художньої самодіяльності Зорянського будинку культури чекали близько п’яти років. І ось, нарешті, цьогорічний концерт до 8 березня у Зоряному пройшов з новим обладнанням.

Як розповіла староста Зорянського старостинського округу Таміла Калініченко, наприкінці грудня минулого року ще за кошти бюджету Зорянської сільської ради було придбано три мікрофона – два дротових та один бездротовий (радіомікрофон).

А вже в січні 2021-го працівники закладів культури написали листа-звернення до депутатів Слов’янської сільської ради з проханням придбати музичну апаратуру. Це ще два радіомікрофона та два дротових, чотири акустичні колонки – дві великі і дві маленькі, мікшерний пульт. Депутати одноголосно проголосували за рішення виділити кошти у сумі близько 50 тисяч гривень. І зорянці закупили музичну апаратуру. Зараз поновилися і активно проводяться репетиції у закладі культури.

З листом до своїх обранців звернулися директор будинку культури Ольга Прищепчук, художній керівник Юлія Максименко, директор бібліотеки Єлизавета Гарбуз.

Пані Таміла зазначила, що всі, звичайно, дуже задоволені, особливо люди, які відвідують будинок культури. І висловила особисту подяку депутатам Слов’янки, Наталівки та Андронівки за підтримку і розуміння, за те, що проблеми жителів Зоряного почуті. Також вона висловила сподівання на подальшу результативну співпрацю.