Карантинні рейди: дотримання протиепідемічних норм!

Національна поліція спільно з Держпродспоживслужбою проводять щоденні рейди по закладах (магазини, торгові центри, супермаркети, кафе) на предмет дотримання протиепідемічних норм.

Як повідомив начальник Межівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Юрій Бакаляр, минулого тижня фахівцями Управління проведені моніторингові відвідування зі збором інформації до 28 суб’єктів господарювання, серед них 20 закладів торгівлі продовольчими товарами та 8 непродовольчими товарами.

За виявлені порушення складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення та оштрафовано 7 відповідальних осіб.

Серед головних порушень Юрій Олександрович відзначає відсутність у працівників закладу та відвідувачів даних щодо вакцинації або результату тестування на COVID-19, не проведене маркування соціальної дистанції 1,5 м, внаслідок чого її не дотримуються і відвідувачі, не проводиться вологе прибирання з використанням деззасобів та температурний скринінг перед початком роботи та ін.

Відзначимо, що працівниками поліції ВП №2 Синельниківського РУП за цей же період складено 8 адміністративних протоколів за ч.1 ст. 44-3 КУпАП та направлено на розгляд до Межівського районного суду.

Також за відсутність засобів індивідуального захисту на відвідувачів об’єктів торгівлі та інших громадських будівель поліцією складено 18 адміністративних постанов за ч.2 ст. 44-3 КУпАП та накладено адміністративні стягнення від 170 гривень кожному.

Про це, зокрема, на останній оперативній нараді при Межівськогому селищному голові повідомив заступник начальника з превентивної діяльності ВП №2 Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області капітан поліції Віталій Малоок.

Він також підкреслив, що у відділенні поліції створено мобільну рейдову групу, яка разом із представниками Межівської селищної ради, Держпродспоживслужби та ДСНС здійснює перевірки об’єктів торгівлі, розважальних закладів, перукарень, кафе, осіб, які знаходяться на самоізоляції на території обслуговування ВП №2.