Вітання від героїв наших публікацій

Щоразу, коли настає передсвяткова пора, ми свідомо чи несвідомо починаємо згадувати те, що було важливим, підбивати підсумки, примірятись до наступної сходинки чи піднімати планку. Цьому сприяє енергія моменту. І чим свідоміше ми закриваємо старий рік, тим змістовнішим і продуктивнішим буде для нас новий.

У передсвятковий час ми вирішили поспілкувалися з кількома героями наших цьогорічних публікацій. Ними стало чимало цікавих та успішних людей, кожен з яких має за плечима чималі здобутки та перемоги. Вони коротко розповіли, що приніс і чим запам’ятався їм рік, що минає. А також привітали земляків з Новим, 2021, роком!


Анастасія та Аріна СКАЛІЙ («Про мрію почути світ…»)

Аріша Скалій – героїня нашого матеріалу «Про мрію почути світ…», маленька межівчанка, яка після операції по встановленню кохлеарного імплантату розпочала нову сторінку життя у світі звуків. Чим запам’ятався 2020 рік для родини Аріни, розповідає її мама – Анастасія:
– Звичайно, для всіх нас цей рік запам’ятається початком страшної епідемії коронавірусу. Але якщо говорити про нашу родину, то саме 1 вересня 2020 року Арінка пішла до першого класу, стала ученицею Межівської СШ І-ІІІ ст. №2. Клас, відповідно, є інклюзивним, але Арінка займється за загальною програмою, має певні успіхи. У чому, безумовно велика заслуга її першої вчительки – Нелі Вікторівни Горбунової. Донька щаслива від того, що у неї з’явилося багато друзів.
Щиро бажаємо кожній людині зустріти Новий рік у родинному колі, всім миру, добра і здоров’я!
Аріна:
– Бажаю всім багато-багато нових друзів та іграшок, які подобаються…

Ігор БУТ – ветеран АТО, учасник активної фази бойових дій на Сході України. («Десантники завжди мають бути першими»)

– Чим запам’ятався 2020-й? Не буду оригінальним – коронавірусом, карантином, складною економічною ситуацією…

В особистому плані? Все пізнається у порівнянні. Тож переконаний – у мене все добре!

Донечка Лілія пішла до дитячого садка, їй вже 3 роки. Сину – Станіславу, про якого ви згадували у статті – виповнилося 4 роки. Вони – моя радість і надія! Чіткий дороговказ у житті…

Приємно, що дітей учасників АТО вітають від імені Межівської громади, під ялинку ми знову отримали солодкі подарунки. За що їм окрема вдячність!

У Новий рік побажати всім нам хотілося б насамперед – миру! Кажуть, ніхто так не вміє цінувати мирне небо, як ті, хто на власні очі бачив війну. Я з цим повністю згоден.

А ще обов’язково – здоров’я!

Павло СОСЄДКІН – бригадир ПСП «Мрія» («Бригадир на рівні генетичного коду…»)

– Всі говорять, що 2020-й видався нелегким. І це, дійсно так! Але, не зважаючи на проблеми, можна згадати і здобутки та перемоги.

Думаю, аграрії мене підтримають у тому, що сільськогосподарський рік видався непростим. Але ми впоралися… Наполегливо працювали і досягли якщо не найоптимальніших, то, однозначно, гідних результатів. Хоча, звичайно, впевнено я можу говорити лише про ПСП «Мрія». До речі, зі святом трудівників нашого господарства!

2020-й рік запам’ятається мені і як гравцю збірної Межівського району з футболу, адже ми дійшли до чвертьфіналу Кубку губернатора! Хтось казав, що ми стрибнули вище голови, але ми достойно грали з кращими аматорськими командами області. Користуючись нагодою, хочу привітати і хлопців зі збірної: Ви всі справжні молодці!

По життю я оптиміст, а тому бажаю всім землякам у Новому році, насамперед, оптимізму!

Тетяна ДОВГОСПИНА («Шерстяне диво від Тетяни Довгоспиної»):

– Рік, що минає, приніс мені багато досвіду і ще більше бажання займатися улюбленою справою. З роботи я розраховуюся, тому увесь час буду присвячувати валянню. Хочу розширювати географію своїх замовників, зареєструватися на професійному сайті, де свої роботи викладають мої колеги-рукодільниці.

Можливо, мої вироби зацікавлять закордонних поціновувачів ручної творчості.

Читачам «Межівського меридіана» бажаю у новому році здоров’я, добробуту, миру, віри у краще майбутнє.

Віктор Хуторянський, Микола Корчинський («Вони руйнують гендерні стереотипи»):

Віктор ХУТОРЯНСЬКИЙ:

– Рік, що минає, мабуть, не тільки мені, а й усім запам’ятається карантином. Коронавірус приніс багато клопотів, проблем, незручностей. Але є й приємні моменти у цьому році. До мене прийшли мої першачки – найкращі учні в світі! Читачам газети бажаю у новому році насамперед здоров’я. Щоб 2021-й не був такий насичений хворобами, як нинішній. Хай, нарешті, ця пандемія закінчиться, і люди зможуть дихати вільно.

Микола КОРЧИНСЬКИЙ:

– 2020-й був для мене не дуже вдалим. Сумно, але цілий рік мою родину переслідували хвороби. До цього додалися проблеми, спричинені пандемією – карантинні обмеження, непідготовленість дистанційного навчання. Але цей рік навчив мене (і, мабуть, не лише мене) цінувати життя, берегти здоров’я.

У переддень Нового року хочу побажати всім, щоб відступив, нарешті, вірус, щоб люди не боялися обіймів і поцілунків. Кожен потребує уваги – тож бажаю кожному отримувати увагу від оточуючих і виявляти її самим до них. Щасливого Нового року!

Оксана БОБКІНА («Вона зробила себе сама»)

– 2020-й дав багато, хоча й видався важким – і в плані роботи, і в плані здоров’я. Багато людей приходило у фітнесгрупи, багато й ішло, коли розуміли, що тут треба серйозно працювати. Але радує, що люди дослухаються до моїх порад. І мають результат. Хтось перестав приймати ліки від тиску, у когось зменшилися відкладення солей і збільшилася рухливість суглобів. На жаль, карантин знівелював майже 70% роботи. Але, не зважаючи на обмеження, з’явилося дві нові групи, причому сільські (Новопідгородне і Райполе). Дуже задоволена ними, бо, правду кажучи, не сподівалася, що це надовго. Але дівчата виявилися сильними і відповідальними.

Коли була маленькою, часто чула: «У здоровому тілі здоровий дух». Це правда. Здоров’я не можна купити, ним можна лише розплачуватися. Хотілося б, щоб кожен усвідомив, що може бути здоровим, варто лиш докласти зусиль. Більша частина хвороб – це справа наших власних рук. Ми могли б їх уникнути, якби зберігали здоровий і фізично активний спосіб життя, який нам передбачений природою. Тому, як тренер, бажаю всім більше фізичної активності, слідкувати за харчуванням, адже це 80% здоров’я, а люди про це навіть не здогадуються.

Наталія ХАНЧЕВСЬКА («Про таланти народні, яскраві, самородні»)

– Рік для колективів видався і важким, і цікавим. Не нудним – це точно. Січень-лютий пройшли у звичному режимі. А з початком карантину рік став непростим, як і для всіх. Довелося перебудовувати роботу з урахуванням обмежень – усі заходи на свіжому повітрі, з дотриманням дистанції тощо. Але, попри ці незручності, ми побували на маленьких гастролях – в Антонівці та Олександрівці. Себе показали, на людей подивилися. Головне, не випали надовго з творчого процесу.

Зараз у нашому клубі іде ремонт. Тож нудьгувати не доводиться, бо роботи багато. Та дівчата сумують за репетиціями, одна за одною. Сподіваюся, скоро продовжимо танцювати.

Читачам газети бажаю здоров’я, щоб швидше повернутися до звичного ритму життя. Щоб було людям весело, а ми створювали для них свято!